Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
zhengfang Ms. zhengfang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

changxing sanxing textile co.,ltd

За нас

Quality is our middle name

За нас

changxing sanxing textile co.,ltd

ПРОМЕНА НА САНКСИНСКИ ТЕКСТИЛ СД, ООД ДОГОВОРЕНИ ВО ЦЕНТАРОТОТ РЕГИСТРАЦИЈА НА РЕГИОНАЛНА ЕКОНОМИЈА ПОДРАЧЈЕ, ЗАВРШНИ ДА НА ХАНZЗО И ШАНГАЈ. Имаме 6 ЛИНИ-ПРОИЗВОДНИ ЛИНИ НА ПРОДАБА И ДИЕИНГ, 800 комплети машини за вода. Ние сме специјализирани за печатење и боење ткаенини, куратини за туширање, комплети за постелнина и јоргани. Производите главно се продаваат во Европа и Северна Америка, јужноамерикански и други земји во светот. Отсекогаш се придржувавме кон „квалитетот на производите со цел да преживееме, кредибилитет и развојни услуги“. Топло ве поздравуваме и ги отворите границите на комуникацијата. Синхронизираме со вашиот идеален партнер!

Product Showcase

100% полиестер микрофибер двојни постелнина

100% полиестер микрофибер двојни постелнина

можеме да направиме која било големина што ја посакуваше, обично правевме големина Близнак / целосна големина / големина на кралицата / Кинг. Исто така, правиме печатење на пигмент вграден лист / распрскувачко печатење поставен лист / цврст вграден лист. Материјал: 100% полиестер (четкана ткаенина) / микрофибер...

соодветен поклопец за постелнина со добар квалитет

соодветен поклопец за постелнина со добар квалитет

Овие видови комплети за постелнина со ефтина цена и подобар квалитет. Овие модели на комплети за постелнина се погодни за повеќето луѓе: Мажи / жени / млада девојка / младо момче . И стилот е секогаш одржување на модата. Ткаенината со добро четкана, чувството на допир е меко. ќе ве остави пријатно во текот на целата...

удобен сет на листови за постелнина

удобен сет на листови за постелнина

Овие видови комплети за постелнина со ефтина цена и подобар квалитет. Овие модели на комплети за постелнина се погодни за повеќето луѓе: Мажи / жени / млада девојка / младо момче . И стилот е секогаш одржување на модата. Ткаенината со добро четкана, чувството на допир е меко. ќе ве остави пријатно во текот на целата...

Избрана производи

Контактирајте не

  • Тел:86-0572-6016038

    Мобилен телефон: +8615268223306

  • Адреса:Huanchen Industrial park , JIapu town ,changxing county , Huzhou, Zhejiang

    Земја / регион:China

  • Веб-страница:https://www.sxhometextile.com

    Изложбен салон Босго:http://sanxingtextile.mk.bossgoo.com

  • Е-пошта:luckfang22@126.com

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи